Reference

Dětský pokoj - postele pro tři děti

Byla jsem velmi spokojena s komunikací a vzájemné spolupráci na projektu. Mohu doporučit!

Popis vyplněn dodavatelem: 

Po vypracování 3d návrhu jsem na přání zákazníka vyrobil do dětského pokoje tři postele spojené do tvaru L

více zde

Výroba pergoly

 

Jsem velmi spokojena s realizací poměrně velké zakázky, kde truhlářské, přípravné a dokončovací práce byly provedené na vysoké úrovní. Po dlouhé době byla jsem spokojená s jednáním, odbornými znalostmi a zkušenostmi a hlavně s přístupem jak k zákazníkovi, tak i k zakázce. Od mistra jsem dostala informace k materiálům, k technickému provedení zakázky a hodně dobrých praktických rád, vyplývajících ze zkušenosti odborníka a které se mi následně osvědčili v provozu. Zakázka byla splněna dle dohodnutého termínu díky osobnímu a zodpovědnému přístupu dodavatele, nehledě na to, že v procesu se vyskytly nepředvídané překážky /počasí, dodání materiálu od jiných dodavatelů atd./ 
Děkuji a můžu jen doporučit. 

Popis vyplněn dodavatelem: 

Dle přání zákazníka byla vyrobena pergola o rozměru 3,5x8m a 3x4m. 
Byla vytvořena 3D vizualizace pro reálnou představu. 
Pergoly byly vyrobeny z KVH hranolů a zastrašení plným 8mm silným polykarbonátem.

více zde

truhlářské práce - knihovna

S jednáním a přístupem pana Jedličky jsem byla velmi spokojena. Práce byla provedena kvalitně, výsledkem jsem nadšená. I když došlo k navýšení ceny a lehkému zpoždění termínu dodání z důvodu nedostupnosti požadovaného materiálu, jednal pan Jedlička velmi seriozně a jistě se na něj obrátím s další zakázkou.

Zadání 
Poptávám výrobu masivní bukové knihovny - regálový systém, šířka 190cm, výška 250cm, hloubka 25cm. Levně. Plánovaný termín realizace cca za 1-2 měsíce. Děkuji.

více zde